Verdens beste arbeidsplass - here we come!

Ta kontakt med oss

Hei, jeg heter

og jeg er på jakt etter

arrow&v

Dere kan nå meg på

Kontakt folka i Plus

Bård Brænde

Byråleder

+47 918 45 918

baard@plus.no

Cecilie Aubert

Seniorrådgiver og kundeansvarling

+47 908 45 626

cecilie@plus.no

Elida Skjærstad

Videoprodusent

+47 970 62 381

elida@plus.no

Ingeborg Aarø

Visuell produsent

+47 414 27 339

ingeborg@plus.no

Alice Lewin

Prosjektleder

+47 405 13 197

alice@plus.no

Solveig Andreassen

Seniorrådgiver

+47 930 18 373

solveig@plus.no

Sigurd Kristoffersen

Seniorrådgiver og kundeansvarling

+47 970 65 278

sigurd@plus.no

Fredrik Haugan

Videoprodusent

+47 936 40 284

fredrik@plus.no

... eller stikk innom!

map-address.png